Líbí se vám, co děláme? Podpořte nás!

 

Vážení členové a příznivci Podnikatelských odborů,

odvádíme spoustu práce, ale bez vaší pomoci by to nešlo. Řada z vás se aktivně zapojuje do činnosti Podnikatelských odborů, a my vám teď chceme poděkovat.

Děkujeme za práci, kterou odvádíte:

Advokátní kancelář AZ Legal – vytvořili jsme společně Manuál podnikatele aneb jak uspět při kontrole EET. Náš člen grafik Adam Bartoň pro Podnikatelské odbory vytvořil grafický manuál a návrhy propagačních materiálů (letáky, plakáty, vizitky, samolepky). Náš člen Tomáš Fuxa nám zajistil tisk samolepek. Náš člen Jaromír Kuba nám pomáhá vyrovnat se s GDPR.

Velmi děkujeme našemu regionálnímu koordinátorovi panu Pavlu Chalupovi, který nám zdarma zajistil tisk 5000 ks letáků a přihlášek. Pokud máte také možnost, zajistit pro Podnikatelské odbory tisk materiálů, ozvěte se nám.

Dále děkujeme za finanční podporu těmto firmám:

Retro music TV, Toptax, Penzion Malý Val, iNewOnline s.r.o, P.J. - MONT, spol. s, JFM Point s.r.o., TRIGAN, s.r.o., Buriton s.r.o., Dušan Jílek, MUDr.Richard Štrobl s.r.o., Milan Stýblo, Damiana s.r.o., MTH SERVICE s.r.o., Veronika Müllerová

Líbí se vám, co děláme? Podpořte nás taky!

Přiveďte nové členy – přihlaste své přátele do Podnikatelských odborů
Darujte nám peníze. Číslo našeho bankovního účtu: 9920835001/5500
Věnujte trochu času práci pro Podnikatelské odbory. Propagujte nás, napište nám svůj příběh, najděte zajímavý příběh jiných podnikatelů, rozneste letáky a samolepky.
Pomozte s organizací našich akcí. Poskytněte prostory pro pořádání akcí, místo pro reklamu, občerstvení, poukázky na vaše služby atd.
Zaplaťte si u nás reklamu. FB, Web, Newslettery, bannery na akcích.
Sdílejte naše příspěvky.
Kdykoliv volejte nebo pište: tel. 604 750 443, vanda.bohmova@podb.cz

Chcete se stát součástí širšího týmu spolupracovníků, chcete spolupracovat s předsedou panem Bábkem? Pak vězte, že hledáme dobrovolníky:

parlamentního zpravodaje – asistenta předsedy pro organizaci práce v parlamentu
fundraisery – lidi, kteří se aktivně zapojí do zajišťování finančních prostředků pro Podnikatelské odbory
posilu pro redakci našich Facebookových stránek – člověka, který by přispíval na Facebook
Více informací: vanda.bohmova@podb.cz, tel. 604 750 443

Děkujeme