Hájíme práva a zájmy podnikatelů a živnostníků proti státu!

  • +420 777 038 047
  • podbcz

 

Poslední letošní setkání podnikatelů a živnostníků s Podnikatelskými odbory se uskutečnilo
1. 11. 2018 v Novém Strašecí.

Setkání zorganizovala naše regionální koordinátorka pro Nové Strašecí paní Veronika Müllerová, programem provázel předseda Podnikatelských odborů pan Radomil Bábek.

Pan Bábek o setkání napsal:

Výborné setkání. Někdo by možná hodnotil 11 lidí, jako malý počet. Já to vnímám jinak, protože vím, jak je těžké přesvědčit podnikatele a živnostníky, aby někam přišli. Všichni mají spoustu práce a jejich nedůvěra k různým organizacím a spolkům je opodstatněná. Výborné atmosféře přispělo i prostředí hospůdky, v které jsme se sešli. V kamnech praskal oheň, trámový strop a dřevěné lavice, prostě trochu jako ve staré chalupě na horách. Přišli místní podnikatelé a rovnou se sedm lidí přihlásilo za členy Podnikatelských odborů. Je třeba poděkovat paní Müllerové, která setkání uspořádala a věřím, že až budeme v Novém Strašecí za rok, sejde se nejméně 3x tolik lidí.

Další setkání v regionech plánujeme už po Novém roce. Budeme díky Vám členům otevírat další regionální pobočky a těšíme se, že s Vámi v regionech setkáme! O všem vás budeme informovat, tak čtěte pozorně naše zpravodaje.

A nezapomeňte oslovit podnikatele a živnostníky ve svém okolí. Přiveďte další členy! To je to nejmenší, co každý z nás může udělat pro společnou věc.

Děkujeme