Hájíme práva a zájmy podnikatelů a živnostníků proti státu!

  • +420 777 038 047
  • podbcz

 

Poděkování všem podporovatelům projektu „Oslavte s námi 4.narozeniny!"

Ve středu 24.3. ve 24:00 jsme uzavřeli náš narozeninový projekt se super výsledky! Děkujeme všem dárkyním a dárcům (a nebylo vás málo), kteří jste projekt podpořili. Získali jsme krásných 39 394 Kč, které využijeme při budování značky Podnikatelských odborů s cílem stát se číslem 1 mezi podnikatelskými spolky. Na projektu už pracujeme a brzy uvidíte výsledky. Moc děkujeme i za vaše vzkazy které nám dodávají sílu v každodenním boji za zlepšení podnikatelského prostředí v ČR.

Děkujeme dárkyním a dárcům:

Markéta Blažková, Bohdan Truska (Pro dobrou věc, když vláda na nás kašle.), Dana Švestková, Jan Janatka, Lubomír Koláček, Lenka Horáková (Děkuji za nelehkou práci, kterou děláte.), Pavel Dvořák, Daniel Škubal, David Strnad, Helena Rydygrová, Bohuslav Rosypal, Simona Dostálová, Ondřej Šinágl, Roman Slavík, Petra Benešová, Pavlína Boučková, Ladislav Dobeš, Pavel Vrána, Jana Schaukalová, Jitka Klímová, Jaroslav Link, Markéta Mišustin Bábková (Všechno nejlepší, korokrizi zmar a podnikatelům zdar!), Miroslav Drastil, Ivana Güntherová, Jana Veselá, Zuzana Bělková, Jan Česák, Marek Hudec, Kamil Murín (Díky za boj!), Jiří Zahradník (Díky za vaši práci!), Martina Řezníčková (Děkuji moc, že za nás bojujete. Ironie osudu???? , od února 2020 jsem OSVČ na plný úvazek. Sama také bojuji s každou korunou, tak alespoň zatím takto.????), Oldřich Peprla, Petr Prokeš, Ludvík Míka (Ať se dílo daří.), Mario Tachecí (Každá poctivá práce něco stojí, tak tady alespoň malá troška do mlýna. Díky), Richard Čihák, Boleslav Buzek, Tomáš Kupka (Největší nepřítel státu je jeho vlastní občan! Držím palce!), Andrea Bartosová (Nedáme se????), David Strnad, Filip Svoboda, Petr Šedý (Nenecháme se zničit psychopaty z vlády a parlamentu!), Petr Podhorský, Veronika Krejčí, Roman Apolenář, Andrea Hájková, David Kotásek, p. Kyselová, Jana Michalcová, Martin Rathouský, Martina Švancarová.

Pokud nás chcete podpořit a narozeninovou výzvu jste nestihli, nebuďte smutní. Pro vás je tady projekt „Zachraňme české podnikání!", podpořte nás na https://www.darujme.cz/projekt/1204153 A pokud máte jiný nápad na spolupráci, neváhejte a kontaktujte naši fundraiserku Renátu Valerii https://www.podb.cz/kontakty