Hájíme práva a zájmy podnikatelů a živnostníků proti státu!

  • +420 777 038 047
  • podbcz

 

Děkujeme všem dárcům za finanční podporu

Richard Topalov – Amon Elektro,s.r.o., Lucie Skálová, Robert Přáda, Boleslav Buzek, Kamil Szarzec, Zdenka Svobodová, Markéta Smolná Pauso, Václav Šťastný, Roman Sornas, Ludmila Horníková, Dana Švestková, Dagmar Sudíková

podpořili finančně činnost Podnikatelských odborů a umožnili tak realizaci celé řady aktivit směřujících k ozdravění podnikatelského prostředí. Celkově jsme získali 105 220 Kč.

Dále děkujeme všem, kteří přispěli a k nastartování Poradny Podnikatelských odborů podporou projektu na Darujme.cz. Celkově jsme získali k 5. 1. 2021 106 tis. Kč od 198 dárců. Získané finanční prostředky budou použity k úhradě nákladů souvisejících s potřebným softwarovým řešením a startem provozu Poradny.

Jak Poradna funguje?
Poradna je volně přístupná, všechny otázky i odpovědi jsou veřejné a služby Poradny jsou zdarma. Poradna je k dispozici na webu Podnikatelských odborů.
Sestavili jsme silný tým právníků a jiných odborníků a analytiků, kteří jsou schopni odpovídat na dotazy a radit s řešením problémů.
Poradna je rozdělena do sekcí Otázky odpovědi, Právo a Dokumenty. Nově připravujeme i spuštění sekcí Daně a Informační servis (PO, BOZP a další), kde se odborníci s vámi podělí o relevantní informace k podnikání a daním.

Děkujeme všem, kteří podpořili činnost Podnikatelských odborů nebo projekt Poradny. Vaší pomoci si nesmírně vážíme.