Hájíme práva a zájmy podnikatelů a živnostníků proti státu!

  • +420 777 038 047
  • podbcz

 

Bábek: Proč jdu do voleb a proč chci (nechci, ale musím) do Poslanecké sněmovny

Motto:
No jo, asi si umíte představit, že je to pro mě schizofrenní situace. Strašně se mi do toho nechce, ale cítím, že musím. Jinak totiž trochu přestává mít smysl vše, co jsem dělal minulých osm let pro české podnikání.
Radomil Bábek, Praha, 4. 6. 2021

Vlády Andreje Babiše již osm let vyvíjejí tlak na české podnikání. Tato vláda dramaticky znevýhodnila malé podnikatele a živnostníky vůči korporacím a nadnárodním firmám, vrší nesmyslné podmínky, kterými omezuje svobodu podnikání a používá úřady a úředníky jako donucovací nástroj proti nám a k zvyšování moci státu nad českým podnikáním. V konečném důsledku vláda likviduje malé podnikání.

Vyhodnotil jsem celou situaci tak, že nám podnikatelům a živnostníkům hrozí, že ani po příštích volbách se naše situace nezlepší – budeme mít buď oligarchický socialismus nebo digitální socialismus. Za sebe odmítám jakoukoli formu socialismu a jsem přesvědčen, že tak se k tomu staví téměř všichni podnikatelé a živnostníci.

Potřebujeme tedy mít zastoupení v Poslanecké sněmovně, potřebujeme tam svého člověka. Možná neskromně se domnívám, že dokážu dostatečně razantně, koncepčně, a i vítězně hájit naše zájmy, proto chci zastupovat české podnikatele a živnostníky v Poslanecké sněmovně.

V Poslanecké sněmovně budu hájit práva zájmy českých podnikatelů a živnostníků, budu nás chránit před nežádoucími a neoprávněnými zásahy státu do podnikání. Budu omezovat moc státu nad občany a budu pracovat na tom, aby se dobře žilo občanům, ne nadnárodním korporacím, úřadům a politikům.
Tolik k tomu, proč jdu do voleb.

A nyní s kým. Konstelace sil v současné Poslanecké sněmovně je zřejmá – ANO, s podporou ČSSD a komunistů nám jde po krku. Je tedy třeba se vůči nim vymezit. Bohužel, ani současná opozice, tedy v budoucí sněmovně SPOLU, PirSTAN či SPD nejsou pro nás zárukou. Všichni měli osm let v opozici možnost prokázat, jak to s českým podnikáním myslí. Dokázali jen to, že je zajímáme až teď před volbami. Za osm let neudělali nic, co by zlepšilo naši situaci a naopak, často si hráli na „státotvornou" opozici, takže pomáhali tvořit stát a státní správu, které máme – nepřátelské vůči malým podnikatelům a živnostníkům. Poslední rok je toho nejlepším důkazem – opozice nešla do střetu za naše zájmy, opozice se bála postavit se zájmům vládních politiků a jejich kšeftům s covidem.

Nevěřím politikům, kteří mají plná ústa hezkých slov, ale skutek utek. Nevěřím politikům, kteří vysávají tuto zemi a žijí z našich daní.
Nevěřím politikům, kteří jsou náhle těsně před volbami plni zájmu o malé podnikatele, fotí se s nimi a pronášejí moudrá slova o tom, jak je třeba nám pomoci. Osm let jsme je nezajímali!
Nevěřím politikům, a děsí mne, pokud chtějí všechno zdanit, zbavit nás soukromí, kteří chtějí cenzurovat naše názory, protože oni přece nejlépe vědí, které názory jsou ty správné.
Nevěřím politikům, kteří si berou tu životní prostředí, tu vztahy žen s muži a cokoli jiného za svůj plamenný meč, pomocí nějž chtějí měnit společnost k obrazu svému.
Nevěřím politikům, kteří mají jen jednoduchá řešení, protože zjistili, že to chce část jejich voličů slyšet.

Oslovila mne Strana soukromníků ČR a požádali mne, abych za ně, jako nezávislý kandidát šel do boje o Poslaneckou sněmovnu. Budu tedy kandidovat za spojenou pravici Trikolóra Svobodní Soukromníci. Je to podle mne jediná pravicová strana, která má skutečný zájem o osud českého podnikání, o osudy malých podnikatelů a živnostníků. Budu tedy v barvách tohoto seskupení kandidovat a v Poslanecké sněmovně pak budu hájit práva a zájmy českých podnikatelů a živnostníků.

Radomil Bábek
předseda výboru Podnikatelských odborů

kandidát strany Trikolóra Svobodní Soukromníci
č.1 na kandidátce pro Prahu
stínový ministr průmyslu a obchodu (RB: pro české podnikání, dodávám)